Tatiana O. Chůva photo

Tatiana O. Chůva 
Hlídací revír: Brno město a okolí
Vlastní zvířata: Fiľa, Nika
Mluvi jazyky: Český English По-русски
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Ahoj, jmenuju se Tatiana a jsem z Ruska. Přestěhovala jsem do Brna už 7 let zpátky za studiem. Miluju všechna zvířata od dětství. Když jsem byla malá chtěla psa, ale náhodou ve 14 letech dostala svého prvního britského kocoura Butterfielda (doma je prostě Fiľa), který je pořad s mojí maminkou v Moskvě, zdrávy a hravý jako koťátko. Taky jsme adoptovali z útulku mladou kočičku Niku.

Od té doby jsem úplně propadla láskou ke kočkám, natolik, že za sebou mám i felinologické kurzy a už si vůbec nedokážu představit svůj život bez vrnění kočiček a jejich měkkých bříšek. Taký mým zájem je i zoopsychologie, a vždy se snažím o ní dívat na lekce a číst články.

Mojí velkou zálibou kromě koček jsou jazyky, mám vystudovaný obor Portugalský jazyk a literatura, ve kterém teď pokračuju v magisterském studium.  

 

 

Something about me

Hello! My name is Tatiana and I am from Russia. I moved to Brno 7 years ago to study. I love animals since childhood. When I was little, I wanted a dog, but at the age of 14 we accidentally got our first british cat Butterfield (at home just Filya), who still lives with my mother in Moscow, healthy and playful like a kitten. We also took a young cat Nika from the shelter.

Since then I fell in love with cats, so much so I even finished felinological courses and now I can’t imagine my life without the purring of cats and their soft tummies. I am also interested in zoopsychology, I always try to watch lectures about it or read articles.

Besides cats my passion is languages. I graduated from university with a degree in Portuguese language and literature and am continuing Master's program in it.