Zuzana E. photo

Zuzana E. 
Hlídací revír: Brno
Vlastní zvířata: Kikina (kočka) a Bruno (pes)
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Ahoj, jmenuji se Zuzka, jsem studentkou víceletého gymnázia a velkou milovnicí zvířátek. Celý život jsem mezi nimi vyrůstala a teď, když jsem se odstěhovala od rodičů do mini bytečku, kam by se žádný chlupáč nevešel, tak mi to prostě chybí. No a ve stesku po zvěřinci mi pomohla agentura Holidaycat, díky které můžu svou lásku ke zvířatům ukojit aspoň z části. 

V mém druhém domově na mě stále čeká moje téměř celoživotní parťačka Kikina, která je snad tou nejukecanější kočkou na světě, a potom ještě milující pejsek Bruník, bez něhož by to prostě nebylo ono.

Mimo školu a se snažím cvičit jógu a amatérsky se zajímám o psychologii, a když mám čas, tak moc ráda zajedu k mamce pomazlit naše chlupáče. 

 

About me:

Hi, my name is Zuzka, I´am a high school student and big animal lover. I used to live with animals for the whole life and now, when I moved away from parent´s house to a tiny flat, where no fluffy friend would fit, I just miss them. The agency Holidaycat helped me with the longing for animals, thanks to that my love for animals is at least a bit satisfied.

In my second home I still live with my hairy friends. My almost whole life partner Kikina, probably most talkative cat in the world and loving dog Bruník, i couldn´t imagine my life without them.

Besides school, I try to practice yoga and I´am little bit interested in psychology. When I have some free time, I always visit our fluffy, hairy friends.