Michaela K. photo

Michaela K. 
Hlídací revír: Praha 5 a okolí
Vlastní zvířata: Pes Albus, kočky Sofinka, Bali, Rendy
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Kočky a psi jsou neoddělitelnou součástí naší rodiny již řadu let.  Začalo to potulnými kočkami na vesnici a po dlouhém přemlouvání rodičů pak přišla první kočička "domácí". Od té doby jsou pro mě kočky jako členové rodiny.

Studuji obor Speciální chovy na České zemědělské univerzitě v Praze a pracuji jako ošetřovatelka zvířat ve Stanici přírodovědců na Smíchově. 

Mojí velikou vášní jsou nejen ta chlupatá zvířata. Již 10 let se věnuji chovu exotických plazů a obojživelníků. Mimo to ráda cestuji a pozoruji zvířata ve volné přírodě. 

Pro komfort a pohodlí zvířat jsem ochotná udělat maximum, protože není lepší odměna, než pozorovat spokojené zvíře. Každá kočka je jedinečná osobnost a podle toho k nim také přistupuji. 

 

Cats and dogs have been part of our family for a really long time. It started with stray cats on our cottage and after a long persuading of my parents, our first cat came to our family. 

I study special breeds of animals on Czech University of Life Sciences in Prague and I work in the Club of Natural Scientists. 

My big passion is not only the furry animals. I have been keeping and breeding reptiles and amphibians for over 10 years. I also love to travel and observe animals in the wild.

I would do my maximum for any animal because there is no better reward than seeing a satisfied animal. Every cat is unique and I take care of them accordingly.