Gabriela G. photo

Gabriela G. 
Hlídací revír: Praha 1, 2, 3, 4, 5
Vlastní zvířata: kočička Popelka
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Ahoj, jmenuji se Gabriela a jsem z Prahy. Pracuji jako lektorka jazyků a lektorka programů primární prevence. Ve volném čase ráda sportuji, čtu, poznávám nové kraje a učím se cizí jazyky.

Již od malička jsem obklopena zvířaty a nedokážu si život bez nich představit. Na mojí kočíčí kamarádku Popelku nedám dopustit :) A protože vím, jaké to je opouštět domov na delší dobu s vědomím, že tam míca bude sama, můžete si být jistí, že udělám vše pro to, abych vašemu čtyřnohému členovi rodiny čekání na váš návrat zpříjemnila :)

 

Hi, my name is Gabriela and I'm from Prague. I work as a language teacher and a lecturer of primary prevention programs. In my free time I like to do sports, read, travel and learn new languages.

I have been surrounded by animals since I was a child and I can't imagine my life without them. Since I know what it is like to leave home for a long time knowing that my cat will be there alone, you can be sure that I will do everything I can to make the waiting of your four-legged friend for your return easier and I will keep you posted about their well-being, so you can enjoy your holiday in peace :)