Erik P. photo

Erik P. 
Hlídací revír: Brno
Vlastní zvířata: Kočička - Tincle
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Ahoj, jmenuji se Erik, ale všichni mi říkají Erža. Jsem z malého města v Moravskoslezském kraji a do Brna jsem přestěhoval před rokem za studiem. Mám tři sourozence, ze kterých jsem já ten nejmladší. Z tohoto důvodu jsem si vždycky přál mít domácího mazlíčka, abych se taky mohl o někoho starat. Když mi bylo 14 let, tak jsem své přání mamince dával hodně najevo. Tento rok jsem na vánoce dostal kočičku Tincle, a s ní přišla i řada nových povinností, které mi nevadily, ale dělaly radost. Od té doby jsem se do kočiček a kocourů zamiloval a nedokážu si představit život bez nich, a to je také hlavní důvod, proč mě strašně naplňuje a baví se starat i o Vaše mazlíčky.

Mezi mé další záliby patří počítače (studuji obor Informační Technologie na Mendelově univerzitě), různé sporty (od fotbalu až po ping pong) a především online komunikace v anglickém jazyce s kamarády ze zahraničí.

About me

Hi! My name is Erik but everyone calls me Erza. I come from small town in the Moravskoslezský region and I moved to Brno a year ago for my studies. I have three siblings and I am the youngest. Being the youngest, my siblings would always look after me. So, from a young age I wanted my own pet, so I could have someone to look after as well. When I was 14 years old, I made my wish very clear to my mom. That year I got a cat, Tincle, for Christmas and with her, came a number of new responsibilities, which didn't bother me but rather made me happy. Since then, I have fallen in love with cats and I can't imagine a life without them. This is why I enjoy taking care of your pets as well.

My other hobbies include computers (I study Information Technology at Mendel University), various sports (from football to ping pong) and especially online communication in English with friends from abroad.