Pavlína Š. photo

Pavlína Š. 
Hlídací revír: Praha 4 - Nusle
Vlastní zvířata: kocour Othello
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

 

Vyrůstala jsem na vesnici obklopená zvířaty. V průběhu let se jich u nás doma vystřídala pěkná řádka - od různých hlodavců, přes psy, strašilky až po andulky. Moje srdce ale vždycky tíhlo nejvíce právě ke kočkám, pro jejich jedinečnou povahu, která je podobná té mojí. Přírodě a zvířatům bych se ráda věnovala i ve svém budoucím zaměstnání, proto jsem po ukončení francouzského gymnázia zvolila obor Chov exotických zvířat na zemědělské univerzitě, kde v současnosti studuji.

Bydlím sama se svým parťákem, ruským modrým kocourkem, jménem Othello. Ve volném čase brigádničím v pražské zoo. Ráda čtu, vařím, cestuji nebo se věnuji hudbě.

 

SOMETHING ABOUT ME

I grew up surrounded by animals. We had taken care of many different kinds of pets like dogs, rodents, scarecrows, paraqueets and more. But my heart belongs mainly to cats because of their unique character, which is pretty similar to mine. I would like to work with animals also in the future, so I decided to study the exotic animals at the University of life sciences, even though I had studied French at high school.

I live on my own with Russian blue cat named Othello. I work part-time in the Prague zoo. I love reading, cooking, travelling or I go in for music.