Aleksandra T. photo

Aleksandra T. 
Hlídací revír: Praha 8
Vlastní zvířata: Momentálně žádné
Mluvi jazyky: Český English По-русски
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Ahoj, jmenuju se Aleksandra a zvířata jsem milovala už odmalička. Vyrůstala jsem s kočkou Simou, která byla na jeden rok starší než já, a byly jsme nerozlučné. Taky často jsem trávila čas u své kamarádky a ona má až 3 kocoury různých věků.  Ted’ studuju na Fakultě Humanitních Studií v Karlove Univerzitě a zároveň pracuju v back office v logistické firmě.  Volný čas většinou trávím čtením knih nebo koukáním na nějaký film.

Svého mazlíčka mi můžete bez obav svěřit, právě proto, že mám několik let zkušeností jak s kočkami, tak i s kocoury různých věků (od par měsíců do 18 let) a taky s různými povahami. 

 

Something about me

Hello, my name is Aleksandra and I love animals since I was little. I was growing up with my cat Sima, who was one year older than me, and we were inseparable. Also, I used to spend a lot of time at my friend's house, and she has three cats, all different ages. Currently I'm studying at Faculty of Humanities at Charles University, and I also work at back office in logistic company. I usually spend my free time reading books or watching movies. 

I will take good care about your pet, because I have a lot of experience with cats different ages and different temperaments.