Zaira T. photo

Zaira T. 
Hlídací revír: Brno město a okolí
Vlastní zvířata: Gekončíci noční
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ne
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets
Matýsek
Charlie & Amy
Cat & Lili

Něco o mně

Pocházím z Karlovarského kraje, kde jsem většinu života strávila v obklopení zvířat. Kočky, ale také pejskové, gekončíci, andulky, kanárci a pískomilové se stali nedílnou součástí mého života a nedovedu si bez zvířátek představit šťastný život. Proto jsem se také rozhodla vystudovat střední školu s oborem veterinářství v Děčíně a po úspěšném ukončení studia, také v oboru zůstat - pomáhám na ve veterinární ordinaci už druhým rokem. Mým prvním mazlíčkem byl kocour Mikeš, kterého jsem už jako dítě zachránila z ulice, byl u mě do důchodového věku a byla jsem s ním až do konce jeho boje s FIV, možná tady se zrodila moje touha být se zvířátky i v jejich nemoci a pomáhat jim.

Mezi moje další záliby patří sledování filmů, seriálů a čtení knížek s fantasy, sci-fi či krimi tématikou.

 

Something about me

My roots are in Karlovy Vary region, where I spent most of my life surrounded by animals. Cats, but also dogs, geckos, budgies, canaries and gerbils become a significant part off my life and I can not imagine a happy life without them. That’s why I chose high school with veterinary specialization in Děčín and after a successful graduation I decided to start working as a vetrerinary assistant and it will be two years since. My first pet was a tomcat named Mikeš, which I took from streets as a kid. He was with me to his old age and I was with him until the end of his fight with FIV. Maybe there started my passion to be with animals and help them in their needs.

Some of my other free-time activities are watching movies and series and reading books with fantasy and sci-fi theme or detective stories.