Simona S. photo

Simona S. 
Hlídací revír: Praha 6. 7. 8
Vlastní zvířata: králík Holoubek, králíčice Salámka a gekon Victor
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Už od mala jsem měla skvělý vztah k zvířatům a to hlavně díky moji rodině milovníků zvířat. Jako malá jsem chodila do stájí, pracovala v útulcích, občas jsem hlídala zvířata rodině a věnovala jsem se našim pejskům. V minulosti jsem pracovala v papouščí zoo a chodila jsem do záchranných stanicích.

V téhle době je mi 21 a studuji na ČZU obor Chov exotických zvířat. Chodím vypomáhat ve veterině jako veterinární sestra. Jsem matka dvou králíků, jeden je hodný jako andilek a druhý je úplny opak. Také vlastním ročního gekona Hemidactylus triedrus, což se dá volně přeložit jako gekon termití.

Moje zájmy jsou chov a pomoc zvířat, čtení a bruslení. Beru se jako introvertního člověka s velkou empatii a myslím že moje klidná osobnost a praxe se zvířaty budou pro Vás velké plus. 

Se mnou si můžete si být jistí, že vaši mazlíčci budou ve správných rukou.

 

I have had a great relationship with animals since I was little, mainly thanks to my family of animal lovers. As a child, I used to go to stables, work in shelters, sometimes look after animals for my family and take care of our dogs. In the past, I worked at a parrot zoo and went to rescue stations.

I am currently 21 and I am studying Exotic Animal Breeding at ČZU. I also work part time as a veterinarian assistant. I am the mother of two rabbits, one is kind like an angel and the other is the complete opposite. I also own a gecko, Hemidactylus triedrus, also known as Termite gecko.

My interests are animal care, reading and ice skating. I consider myself as an introverted person with great capacity for empathy and I think that my calm personality and experience with animals will be a big plus for you.

With me you can be sure that your pets will be in the right hands.