Alexandra M. photo

Alexandra M. 
Hlídací revír: Brno město a okolí
Vlastní zvířata: Kocour Ianto a kočka Rhiannon
Mluvi jazyky: Český English По-русски
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Od malička jsem vyrůstala obklopena různými zvířaty a nadále je nekonečně miluji. Vždy jsme měli doma kočku a psa a nejčastěji iniciátorem jejich příchodu do naší rodiny byla pravě já. Měla jsem také potkana a želvičky a s velkou radostí jsem trávila hodně času s koňmi a ostatními obyvateli stáje. Do České republiky jsem se přestěhovala před šesti lety a bohužel musela jsem své dvě kočky nechat u rodiny.

Jsem studentkou Mendelovy univerzity v Brně, obor - Chov koní. Ve volném čase ráda cestuju, fotím okolí, čtu knihy a hraju počítačové a deskové hry. A o vaše mazlíčky se samozřejmě s radostí postarám.

 

Something about me

I grew up surrounded by animals since childhood and my love for them is endless. In my family we always had a cat and a dog at home, and most often I was the initiator to bring them home. I also had a rat and turtles and I´am very happy to spend a lot of time with the horses and the other inhabitants of the stable. I moved to the Czech Republic six years ago and unfortunately had to leave my two cats with my parents.

I am currently studying Horse breeding at the Mendel University in Brno. In my free time, I like to travel, take photos, read books and play computer and board games. And of course I will be happy to take care of your pets.