Iuliia S. photo

Iuliia S. 
Hlídací revír: Praha 1, 2, 3, 4, 10, 11, 12
Vlastní zvířata: Nala, Massimo, Lucie
Mluvi jazyky: Český English По-русски
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Ahoj, jmenuju se Julie a momentálně bydlím v Praze s kočkou Nalou, pejskem Massimem a králíkem Lucinkou. Od dětství jsem byla obklopena zvířaty a už si vůbec nedokážu představit svůj život bez mazlíčků. Studuju na ČVUT, většinu svého života teď trávím studiem programování, matematické analýzy a dalších technických věd. Po přednáškách ráda trávím čas se svými zvířaty, jsou vždy po mém boku, když se připravuji na zkoušky nebo se jen učím něco pro univerzitu.

 

Když jsem narazila na nabídku práce v HolidayCat, hned mě to zaujalo a přála jsem si být toho součástí. Těším se, až poznám Vaše mazlíčky, o nichž se budu starat jako by byly mé vlastní.

 

Something about me

Hi, my name is Julie and I currently live in Prague with my cat Nala, dog Massimo and rabbit Lucie. I've been surrounded by animals since I was a kid and I can't imagine my life without pets anymore.  I am studying at the Czech Technical University, most of my life is now spent studying programming, mathematical analysis and other technical sciences. After lectures I like to spend time with my animals, they are always by my side when I am preparing for exams or just studying something for university.

When I came across a job offer at HolidayCat, I was immediately intrigued and wanted to be a part of it. I am looking forward to getting to know your pets and taking care of them as if they were my own.