Sára V. photo

Sára V. 
Hlídací revír: Strašnice
Vlastní zvířata: Kocour Denis, axolotl Ari, gekončice Castor a Pollux
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

 

O MNĚ


Přes celkovou lásku ke zvířatům, naši kočičí přátelé všech druhů a povah byli vždy mou srdeční záležitostí, čas trávený s nimi člověka opravdu pohladí na duši, proto s nimi trávím ráda co nejvíce času je možné.

Od dětství mám po boku svého kocoura Denise a doufám, že tomu bude takto ještě mnoho dní. Krom toho mi také doma dělají radost i axolotl Ari a dvě gekončice noční (Castor a Pollux), proto se ráda postarám nejen o Vašeho chlupatého miláčka, ale i o ty akvarijní a terarijní.

Umění bylo vždy propletené s mými životními kroky, tudíž studuji na umělecké škole Art&Design Institut. Na boku poté pracuji v digitální agentuře Taste.

Postarám se, aby v mých rukou váš společník nestrádal, ale zároveň budu naprosto respektovat jeho osobní prostor a míru, do jaké se se mnou bude mít zájem seznámit (i když samozřejmě budu ráda když padneme do oka - a náruče).

 

ABOUT ME

Throughout my lifelong adoration of animals, our four-legged friends have always been closest to my heart, time spent with them truly soothes the soul, that is why I love spending as much time with them as possible.

Ever since I was little, I have had my cat Denis by my side, and I am very grateful I still do and hopefully it will stay that way for a long time. My other companions are my axolotl Ari and my leopard geckos (Castor and Pollux), which is why I'd be glad to take care of your aquatic or reptile friends if needed be.

Art has always been a part of my life, that is why I study in the Art&Design Institute. And I also work in the digital marketing agency Taste on the side.

I will do my best to make sure your companion has all their needs properly fullfilled and more, while completely respecting their personal space and the rate in which they'll want to introduce themselves to me (but I'll of course be more than happy to give them all the love they need).