Helena T. photo

Helena T. 
Hlídací revír: Brno
Vlastní zvířata: kočka Tomína
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Milé pozdravy,

pocházím z drobné vesničky jménem Vyhnánov, která se nachází na Hlinecku a ve které stojí náš rodinný dům. V tom domě za posledních 15 let žilo nespočet druhů společníků - 7 koček, křečci, strašilky, gekoni, tarantule, alespoň desatero druhů ptactva, rybičky...

Posledním přírůstkem do domu byla zrzavá kočka jménem Tomína, se kterou jsem těsně před nástupem na vysokou školu, trávila skoro veškerý svůj volný čas. 

Teď už je to sedmý rok, co žiji a a studuji ve městě (na Fakultě výtvarných umění, v ateliéru malířství I) a k pořízení si zvířecího parťáka zatím nenastaly vhodné podmínky. Tudíž tuto práci beru jako skvělou příležitost, jak se radovat z nových kočičích osobností.

 

Hi,

I come from a small village called Vyhnánov, which is located in the region of Hlinecko and where our family house is situated. In that house, for the last 15 years, there have lived countless companions - 7 cats, hamsters, geckos, tarantulas, at least ten species of birds, fish...

The most recent addition to the house was a red cat named Tomina, with whom I spent almost all of my free time just before starting college. 

Now it is the seventh year that I have been living and studying in the city (at the Faculty of Fine Arts, in the studio of painting I) and the conditions have not yet been suitable for acquiring an animal partner. Thus, I take this work as a great opportunity to get to know and enjoy new cat personalities.