Anna W. photo

Anna W. 
Hlídací revír: Praha- centrum
Vlastní zvířata: dvě kočičky
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Jmenuji se Anna, je mi 26 let a původně nejsem z Prahy, nýbrž z Východních Čech- z Chrudimi. V Praze ale již 8. rokem žiju a cítím se tady už doma :).

Od malička mám silný vztah ke zvířatům. V minulosti jsem měla několik koček a kocourka, ale také zakrslé králíčky, morče, andulky a slepice. Nyní mám dvě kočky u mamky a plánuji si pořídit koťátko i do pražského bytu. Kočky jsou rozhodně moje nejoblíbenější zvířata. Umí být neskutečně roztomilé a mazlivé ale jsou také nezávislé a hravé. 

Vystudovala jsem obor Animace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové. Brigádně jsem pracovala mimojiné v Divadle Archa. 

Ve volném čase ráda čtu (nejraději Harryho Pottera nebo Pána Prstenů), poslouchám podcasty, piju kafe, kreslím a také ráda chodím do přírody, na výlety a v zimě se otužovat. 

Mám ráda cestování, především do Velké Británie a Irska, nebo kamkoliv na sever :). 

S kočičkami mám několikaleté zkušenosti. Do budoucna bych ráda pracovala i v nějaké neziskové organizaci zabývající se ochranou zvířat.

  

eng:

My name is Anna and I am 26 y.o.

I have a strong relationship with animals since childhood, especially with cats. In the past I had several cats, but also dwarf bunnies, guinea pigs, budgies and hens. Now I have two cats at my mom´s place and I plan to buy a kitten to my flat. Cats are definitely my favorite animals. They can be incredibly cute and cuddly but also independent and playful.

 

I studied animation at the Academy of Arts, Architecture and Design. I use to work at the Archa Theater.

 

In my free time, I cuddle with my cats, I like to read, sometimes I knitt and draw, and I also like to go to the countryside, for trips etc.

 

I have several years of experience with cats :).