Veronika B. photo

Veronika B. 
Hlídací revír: Brno
Vlastní zvířata: Kocour Samík a kočka Popelka
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Ahoj, jmenuji se Veronika, bydlím v Brně a v září nastupuji na pedagogickou fakultu MU. Od malička chovám velkou lásku ke zvířatům a ráda o ně pečuji. Pár let zpět jsem si tedy adoptovala zrzavého kocourka Samíka a později se k němu připojila i kočička Popelka. Jelikož jsou oba z útulku a něco málo si zažili, tak mám zkušenosti i s plašší povahou a vím, jak se chovat :) 

Svůj volný čas ideálně trávím především se zvířaty, v přírodě a s přáteli. Taktéž se věnuji zpěvu, hře na kytaru, dalším kreativním činnostem a velice ráda se učím novým věcem. 

 Moc se tedy teším, až poznám Vaše mazlíčky a na čas strávený s nimi :)

 

About me 

Hi, my name is Veronika, I live in Brno and I’m going to Masaryk University in September. I love animals and I’m very fond of taking care of them ever since my childhood. Because of that, about a few years back, I adopted this ginger tomcat Sam and then one year later a kitty named Cinderella. Both of them are from an animal shelter and they’ve been through a lot, meaning I also know how to take care of cats with timid behaviour :) 

I like to spend time mainly with animals, in nature and with my friends. I also love to sing, play the guitar, do creative stuff and I love trying new things.

I’m looking forward to meeting your pets and the time I’m going to spend with them :)