Anna Císařová photo

Anna Císařová 
Hlídací revír: Praha Smíchov
Vlastní zvířata: Sphynx kočka Dora a zrzavá Minnie
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ne
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets
Hlídání kočičky Loly
Stálý zákazník Hugánek
Hlídání Dity a Debbie, plemene Devon Rex
Kočičí trio Bleška, Baltazar a Gucci
Hlídání kočiček jménem Nemo a Bubbles
Hlídání koťátka Tony
Hlídání naháčků jménem Gaia a Francesca
Hlídání kocourka Leona

Něco o mně

Anna vystudovala Českou zemědělskou univerzitu s oborem zaměřeným na rehabilitaci pomocí zvířat. Do budoucna má v plánu se dále věnovat péči o zvířata a zabývat se i zájmově felinoterapií či canisterapií. Už od malička miluje kočky a v této době vlastní dvě kočky - zrzavou nalezenou kočku jménem Minnie a kočku kanadského Sphynx jménem Dora. Dříve chodívala vypomáhat do kočičího útulku v Bohnicích jako dobrovolník.

V agentuře HolidaCat intenzivně pracuje od zimy 2016, nejdříve jako kočičí chůva a od podzimu 2017 má mimo hlídání na starost také vedení týmu a řešení objednávek. Dokáže si poradit i s problémovým chováním u koček, proto klientům vždy ochotně poradí. Ve volném čase se stará o svého syna, čte knížky, tráví čas se svými přáteli a neustále se vzdělává v oboru chovu koček, veterinárních disciplín a welfare chovu koček.

Something about me

Anna graduated in Czech University of Life Sciences in Prague - subject: rehabilitation by animals/animaltherapy. In the future she would like to dedicate herself to felinotherapy. From the childhood, she loves cats and recently she has one cat called Minnie and one canadian Sphynx cat called Dora. In the past she used to visit cat shelter in Bohnice as a volunteer and help the abandoned kitties, that weren´t that lucky with happy homes. 

Anna works for HolidayCat.cz from 2016 and from the winter 2017 she became supervisor of Prague team and cat-sitter´s coordinator. In her free time she takes care of her son, likes to read books, spend time with her friends and instantly learns about cat breeding, veterinary sciences and welfare.