Petra S. photo

Petra S. 
Hlídací revír: Praha 6, 7 a okolí - Dejvice, Břevnov, Suchdol, Divoká Šárka
Vlastní zvířata: Kočka Elsinka
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets
Hlídání labradoří smečky - Cooper, Miko a Kobe
Naši stálí zákazníci - černý kocourek Fíbí a bílá Míňuška
Kocourek Moury se rád venčí :)
Krasavice Eva
Energická kočičí slečna Dorrinka
Pravidelné venčení Rozárky

Něco o mně

 

Pocházím z Prahy a zvířata jsem milovala a chovala už odmalička. Po gymnáziu směřovaly mé kroky do Brna na fakultu Veterinárního lékařství. Po pár letech jsem ale vrátila zpět do Prahy a nastoupila na Českou zemědělskou univerzitu, kde nyní studuji obor Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířaty. Během studia jsem absolvovala mnoho praxí ve stájích, útulcích či záchranných stanicích, kde jsem získala zkušenosti s malými i většími zvířaty. V současnosti pracuji také jako sestra na veterinární klinice v Praze.

Od dětství se věnuji jezdeckému sportu. Doma mám dvanáctiletou mouratou kočičku Elsinku. Když se zrovna nevěnuji zvířatům, tak ve volných chvílích ráda čtu nebo chodím na dlouhé procházky do přírody.

 

---------------------------------

Something about me

 

I was born in Prague and have lived there ever since. I loved all animals from very early age so after graduating from high school I was accepted to the Faculty of Veterinary medicine in Brno. But after couple of years I left Brno, returned to my hometown and started my studies at University of Life Sciences where I currently study animal - assisted therapy. Its purpose is to improve the quality of handicapped people. During my time at school I undertook lot of practical training in stables, shelters, animal rescue stations etc. where I got my experiences with all kinds of animals including exotics. I also work part time as a veterinary nurse at one of the Prague's clinics.

At this time I have a 12-year-old cat called Elsa at home. I also engage in equestrian sport since young age. When my free time is not spent with animals I like to fill it with reading or taking long walks.