Petra S. photo

Petra S. 
Hlídací revír: Praha 6, 7 a okolí - Dejvice, Břevnov, Suchdol, Divoká Šárka
Vlastní zvířata: Kočka Elsinka
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets
Hlídání labradoří smečky - Cooper, Miko a Kobe
Naši stálí zákazníci - černý kocourek Fíbí a bílá Míňuška
Kocourek Moury se rád venčí :)
Krasavice Eva
Energická kočičí slečna Dorrinka
Pravidelné venčení Rozárky

Něco o mně

 

Pocházím z Prahy a zvířata jsem milovala a chovala už odmalička. Po gymnáziu směřovaly mé kroky do Brna na fakultu Veterinárního lékařství. Po pár letech jsem ale vrátila zpět do Prahy a nastoupila na Českou zemědělskou univerzitu, kde nyní studuji obor Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířaty. Během studia jsem absolvovala mnoho praxí ve stájích, útulcích či záchranných stanicích, kde jsem získala zkušenosti s malými i velkými zvířaty. V minulosti jsem pracovala také jako sestra na veterinární klinice v Praze.

Od dětství se věnuji jezdeckému sportu. Doma mám třináctiletou mouratou kočičku Elsinku. Když se zrovna nevěnuji zvířatům, tak ve volných chvílích ráda čtu nebo chodím na dlouhé procházky do přírody.

 

Something about me

I was born in Prague and have lived there ever since. I loved all animals from very early age so after graduating from high school I was accepted to the Faculty of Veterinary medicine in Brno. But after couple years I left Brno, returned to my hometown and started my studies at University of Life Sciences where I currently study animal - assisted therapy. Its purpose is to improve the quality of life of handicapped people. During my time at school I undertook lot of practical training in stables, shelters, animal rescue stations etc. where I got my experiences with large and small animals including exotics. In the past I also worked as a veterinary nurse at one of the Prague's clinics.

At this time I have a 13-year-old cat called Elsa at home. I also engage in equestrian sport since young age. When my free time is not spent with animals I like to fill it with reading or taking long walks.