Monika H. photo

Monika H. 
Hlídací revír: Praha 4, 10 - Bohdalec, Pankrác, Vršovice
Vlastní zvířata: kočka Mercedes a kocour Leopold
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets
Koťata Gerry a Ginger
5 členná parta
Kočky, gekon a andulka
Mazlivá Ela

Něco o mně

Svou první kočku jsem si pořídila za obraz, který jsem namalovala na zakázku. Merci, stříbrně stínovaná britka, se stala mou majordome před 3 lety a před rokem se k nám přidal Leopold. Divoký habešský kocour, který v kontrastu s touhle klidnou, vykulenou kočkou tvoří zajímavou dvojici. 

Jsem Monika, studuji vysokou uměleckou školu v Praze. Mým oborem a největším zájmem je malba a interiérový design. Mám vlastní značku Mau Pow s designovými produkty pro kočky. Sleduji různorodost kočičích povah a baví mě se dále vzdělávat. Je to velká část mého života a právě proto mi můžete věřit při péči o Vaší kočku.

------------------------

Something about me 

I bought my first cat from selling picture I have painted on my own. Merci, the silvershaded british cat, became my majordome 3 years ago and year ago cat Leopold joined us. The wild abyssinian cat and calm, big eyed cat creates an interesting contrasting pair. 

I am Monika, I study art university in Prague. My specialization and the main interest is painting and interior design. I own brand Mau Pow focused on design products for cats. I follow up the diversity of cats's nature and enjoy educating about them. It is a big part of my life and that is why you can trust me with taking care of your cat.