Tereza O. photo

Tereza O. 
Hlídací revír: Praha 6 - Břevnov, Střešovice, Dejvice, Petřiny
Vlastní zvířata: Tereza momentálně nemá žádné zvíře
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ano
photo_pets
Hlídání fenky Lilinky
Hlídání Xarinky a Steva
Hlídání fenky Lilinky

Něco o mně

Tolik let jsem si přála kocourka, až jednoho dne si on našel nás. Před obchodem naskočil do auta a po svých si došel cestu z garáže až k nám do bytu. Jmenuje se Dennie a už má u nás zaběhlé rituály, a to mazlení ráno a večer, hraní si po večeři a občasné procházky venku na řemínku.

Mé jméno je Tereza, prvním rokem studuji na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, obor Syntéza a výroba léčiv. Velkou radost mi dělá společnost zvířátek, a i proto jsem velmi ráda, že mám možnost dělat brigádu, jako je tato. Věřím, že se o vaše mazlíčky dokážu postarat s maximální péčí a láskou, jakou dostávají od vás, milovaných páníčků.

 

ENG

I have always wanted a kittie until one day the kittie came to us. He jumped into our car in front of a supermarket and then walked the way from our garage to the flat. His name is Dennie and he already has some rituals, like cuddling in the morning and in the evening, playing with toys after dinner and occasional walks outside with a strap.

My name is Tereza, I am studying at the University of Chemistry and Technology Prague, Synthesis and production of pharmaceuticals. The company of animals makes me very happy, and that's why I am glad to have this part-time job. I believe I can take care of your pets with the utmost custody and love, the same as they get from you, beloved owners.