Veronika P. photo

Veronika P. 
Hlídací revír: Brno město a okolí
Vlastní zvířata: Cirilla (Ragdoll)
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets
Ragdollek Barney ❤️
Britští chlupáčci Lio & Percy
Sibiřská slečna Čajda - Něvská maškaráda
Strašpytýlek Mia ❤️
Přítulná kočička Coco
Kočičky Heduška & Lolinka - Bengálská
Mainské mývalí kočičky Pepina s Kubíkem & Mašlička

Něco o mně

Mé jméno je Veronika a žiji v kočičím obležení téměř celý svůj život. Už jako malá jsem s nimi vyrůstala na vesnici a zamilovala si je. První kočičku Zuzanku mi rodiče pořídili už v pěti letech a od té doby jsem měla tu čest vychovat mnoho dalších koček. Mým velkým dětským snem bylo pomáhat zvířatům a tak mě láska k nim přivedla ke studiu na veterinární střední škole v Kroměříži. Naučila jsem se spoustu zajímavých informací – například jak funguje jejich tělo, chovaní a potom ty praktičtější věci třeba jak aplikovat léčiva. Nakonec jsem se vydala trošku jiným směrem a nyní studuji v Brně na Mendelově univerzitě molekulární biologii.

Mezi moje záliby mimo trávení času s kočkami patří focení, vaření, hudba, hra na klavír a cestování. Momentálně mám jednu kočičí parťačku - ragdollí slečnu Cirillu.

Something about me

Hello! My name is Veronika and I live surrounded by cats all my life. Ever since I was little I lived with my cats in a village and grew up to love them very much. I got my first cat at age 5 and since than I had the pleasure to brought up many more. My greatest dream as a child was to help animals, because of that I studied veterinary school in Kroměříž. I learned many interesting information such as how their body works, behaviour and some useful things as well, for example how to apply medicine to animals. As of now I took a bit different path and now I study molecular biology at Mendel university.

Outside of spending time with cats, I like to take photos, cook, listen to music, play the piano and travel. At the moment I have one lovely Ragdoll cat Cirilla.