Veronika V. photo

Veronika V. 
Hlídací revír: Praha Podolí, Pankrác, Budějovická, Modřany
Vlastní zvířata:
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Zvířata miluji už odmala. Vyrůstala jsem v bytě v Plzni, takže první zvířátka byli křečci, morčata a později zakrslý králíček. Když jsme se s rodiči přestěhovali do domku se zahradou, začala se naše zoo rozrůstat. Nyní máme 3 kočky, 2 pejsky, slepičky a husy. Před třemi lety jsem se přestěhovala do Prahy a pořídila si se spolubydlící vlastní mourovatou kočičku. Se zvířaty jsem tedy v kontaktu v podstatě neustále. 

Ve volném čase také ráda navštěvuji útulky a farmy. Kromě zvířat miluji hudbu, jezdím na hudební festivaly a koncerty a věnuji se pole dance. Ráda čtu, především mě zajímá sci-fi a psychologie. Také ráda vařím a momentálně se učím hrát na kytaru.

Vystudovala jsem dopravní průmyslovou školu a mé hlavní zaměstnání je stevardka ve vlacích.

_________________________________

Something about me 

I love animals since I was a kid. I grew up in an apartment in Pilsen so the first animals I had were hamsters, guinea pigs and later a dwarf rabbit. Our zoo started to grow when me and my family moved to house with a garden. Now we have three cats, two dogs, hens and gooses. I moved to Prague three years ago and I got my own kitten with my flatmate. So I am basically constantly in contact with animals.

In my free time I also like to visit shelters and a farms. Besides animals I love music, I often visit music festivals and concerts and my hobby is pole dance, reading - especially sci-fi and psychology. I also like cooking and I am currently learning to play on guitar.

I have finished secondary industrial school of transport and my main job is stewardess in trains.