Ondřej K. photo

Ondřej K. 
Hlídací revír: Praha 9 a okolí
Vlastní zvířata: Fenka - Rút
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ne
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Se psy jsem vyrůstal od mala. Náš první rodinný pes mě vlastně naučil i chodit. Tudíž si bez psů už život ani nedovedu představit. 

Jsem studentem humanitního gymnázia. Mám rád přírodu a ze všeho nejvíc mě baví procházky v přírodě se svou fenkou border kolie, která se jmenuje Rút. Po ukončení středoškolského studia, bych se chtěl věnovat studiu psychologie.

Věřím, že je to těžké svěřit svého miláčka někomu cizímu, sám bych s tím měl problémy. A právě proto věřím, že se o vašeho domácího mazlíčka náležitě postarám.

Something about me

I basically grew up with dogs. Our first family dog actually taught me how to walk. So I can´t imagine my life without dogs.

I attend high school with a focus on humanities.  In my free time, I enjoy taking my dog for a walk through nature, her name is Rút and she is a border collie. After graduation, I would like to study psychology.

I know that it is hard to put your beloved pet to someones else´s hands because it would be hard for me as well, to let my own dog be with someone I do not properly know. But I think that's why I will take care of your dog as if it would be my own.