Nina D. photo

Nina D. 
Hlídací revír: Praha 1, 2, 3, 10
Vlastní zvířata: Jezevčíci Sáva a Momo
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

K zvířatům mám obecně velice dobrý vztah, jelikož jsem vyrostla na vesničce a moje rodina vždy nějaké zvířáta chovala. Vždy jsme s rodinou měli psy, momentálně máme jezevčičí sestřičky Sávu (na fotce se mnou) a Momo. Už dlouho sním o pořízení si kočky, ale zatím si to nemohu dovolit :(. Díky hlídání kočiček si to, ale mohu do jisté míry vynahradit :).
Mimo hlídání Vašich kočičích a psích milačků jsem také studetkou Oděvního designu v Praze na Vyšší odborné škole. Většinu svého času věnuji škole a nebo jiným projektům, které jsou s ní spojené. Často šiju, vytvářím střihy na látku atd. Ve svém volném čase cvičím jógu, chodím na procházky se svými pejsky, čtu nebo trávím čas s přáteli a rodinou :).

 

 

I have really good relationship with animals because I basically grew up in a village and my family has always owned some animals. We have always had dogs with my family, right now we have 2 dachshund dogs, they are sisters - Sáva (in the picture) and Momo. I have been dreaming about owning a cat for a long time but I can´t affort it now :(. Because of cat-sitting I can make it up for me :)

Except cat-sitting I am student of Fashion Design College in Prague. Most of my time I work on my school projects. I often sew and I construct patterns and etc. In my spare time I like to do yoga, I like to go for walk with my dogs,  I read or I spend time with my friends or family.