Simona K. photo

Simona K. 
Hlídací revír: Praha 6
Vlastní zvířata: kočky Lucí, Vilík, Dóďa a Troll
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
Leo
Ignác&Hugo
Gárfík&Fanda&Moura
Chlupáček&Elda
Geordy&Shaun
Pepa&Bohoušek
Kikas

Něco o mně

Něco o mě

Ahoj, jmenuji se Simona a pocházím z Liberce. Bydlím v Praze teprve třetím rokem, ale za tu dobu se z ní stal můj druhý domov. Momentálně jsem ve třetím ročníku bakaláře na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a studuji dvouobor Čeština v komunikaci neslyšících – Norská studia. Ve volném čase ráda vařím a čtu.

Od nepaměti jsem si přála mít domácího mazlíčka. Nejdřív jsem si přála koně, ale na něj jsme samozřejmě neměli místo. Pak jsem si přála potkany, jenže to se nezamlouvalo mamince. Nakonec jsem chtěla osmáky degu. Když už se začalo plánovat, kde je pořídíme, vstoupila nám do života kočka.  Od té doby na ně nedám dopustit a doma mám hned čtyři. Lucinku, šéfku smečky, Vilíka, co by pořád jen jedl, plyšáka Dóďu a Trolla, který je všude.

 

Something about me

Hi, my name is Simona and I come from Liberec. I have been living in Prague only for three years, but it is my second home now. I study at the Charles University at Faculty of Arts two majors – Deaf Studies and Norwegian Studies. In my free time I like to cook and read books.

I have always wanted a pet. First I wanted a horse, but we did not have place for him. Then I wanted to have rats, but my mom was against it. So I wanted osmák degu. When we began to plan where to get them a cat came to our lives. Since then I love cats and so far I have four. Lucinka, the boss, Vilík who is always eating, cuddly Doďa and Troll who is everywhere.