Míša R. photo

Míša R. 
Hlídací revír: Brno
Vlastní zvířata:
Mluvi jazyky: English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Kočky i psy jsem měla vždycky ráda, ale nikdy jsem neměla to štěstí mít vlastní. V blízké budoucnosti si plánuji pořídit psa, až si budu jistá, že jsem schopna mu věnovat tolik času, kolik si výchova psa žádá. 

Živím se jako herečka, hostuji v brnenskem divadle Reduta, taky ve Švandově divadle v Praze a budu hostovat také v Ostravě. Současně pracuji jako víkendová moderátorka na Hitrádiu City Brno. Hlas propůjčuji i různým reklamám a audiknihám. 

Miluju četbu, cestování, filmy a seriály, pobyt v přírodě a nově jsem se zamilovala i do tajů kung fu a taichi :) 

Psy a kočky Vám ráda pohlídám už jen proto, že mi kontakt se zvířaty poněkud chybí. Sami víte nejlépe, jak jsou ty němé tváře vlastně dost výmluvné :) Jsem spolehlivá a ráda se na všem domluvím. 

... 

I've always loved both cats amd dogs, but I've never had a chance to have my own. However, I'm planning to have a dog in a future - when I'm able to spend enough time with my dog because I believe that he deserves much of it. 

I'm and actress. I perform in REDUTA theatre in Brno, also in Svanda's theatre in Prague. I also work in a radio during the weekend as a moderator. You might have heard my voice in some commercials or audiobooks. 

I love reading, traveling, movies and tv series, nature and I'm also falling in love with my new kung fu and taichi lessons. 

I'll be more than happy to take care of your pets because I kind of miss the contact with them. I believe they sometimes understand us more than people. I'm a reliable and open person.