Petra H. photo

Petra H. 
Hlídací revír: Brno a okolí
Vlastní zvířata: Kočky, rybičky
Mluvi jazyky: English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Už od dětství byly mému srdci z domácích mazlíčků nejblíže kočky. Mou největší láskou je britská kočka Amy se kterou bydlím už od vysoké školy. Později do naší domácnosti přibylo malé bílé koťátko, kterého se někdo zbavil. Několikrát jsem také měla v dočasné péči kočky pro útulek.

 Vystudovala jsem ochranu životního prostředí a pracuji v administrativě. Kočky si se mnou dobře rozumí a věřím, že já jim také rozumím. Jsem velmi empatický člověk a myslím, že často umím najít řešení situací ke spokojenosti obou stran.

 Cats are the closest to my heart since I was a child. My greatest love is my british cat Amy. I live with her since university. Later a little white kitty joined our home. We found it abandoned. I have had some cats in temporary care for a shelter too.

 I studied environment protection and I work in administration. I get on well with cats and I believe that I understand them good too. I am very empathetic person and I believe that I am able to find solution to many situations in order to make both sides happy.