Aneta O. photo

Aneta O. 
Hlídací revír: Praha 5, Barrandov
Vlastní zvířata: Dvě britské stříbrné kočky Mia a Dory, černobílá kočička Bety a zrzavý kocour Miki
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Jmenuji se Aneta a studuji na Masarykově střední škole chemické zaměření forenzní analýzu. Mezi mé zájmy patří entomologie, chemie, mineralogie a čtení knih.

Už od raného dětství jsem vyrůstala s vícero zvířaty, přijde mi tak naprosto přirozené se jimi neustále obklopovat, hrát si s nimi, pečovat o ně a jak se zdá, vše vede k oboustranné spokojenosti.

V součastné době se mnou žije kocourek Miki a kočička Bety z útulku. V minulém roce se kočičí smečka rozrostla o dvě britské stříbřité mramorované kočičky Miu a Dory z chovné stanice. Doma je tak o velkou zábavu vždy postaráno. 

 

Something about me

My name is Aneta and I study at Masaryk High School of Chemistry with a fokus on forensic analysis. My interests include entomology, chemistry, mineralogy and reading books.

I grew up with severeal animals from an early age, so it seems completely natural for me to constantly surround myself with them, play with themm, take care of them and it seems that everything leads to mutual satisfaction.

At present, cats Miki and Bety from the shelter live with me. Last year the cat pack grew by two British silver marbled cats Mia and Dory from the cat kennel. So much fun is always taken care of at home.