Kateřina V. photo

Kateřina V. 
Hlídací revír: Praha 5,13
Vlastní zvířata: Momentálně zakrslý králík, velký sen je vlastnit mainskou mývalí kočku
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Něco o mně:

 

Na kočkách mě fascinuje jejich jedinečnost a různorodá osobnost. Jsou to většinou inteligentní a elegantní tvorové a nikdy předem nevím na jakou kočku v téhle práci narazím. Psy mám také moc ráda, poslední tři roky jsem trávila část léta jako vedoucí na canisterapickém táboře pro děti. Často mi přijde, že v psovi má člověk parťáka, pomocníka kdežto ke kočce se musíte pomalu chovat jako k sobě rovné. 

Studuji na střední knihkupecké a nakladatelské škole a plánuju studovat dějepis na vysoké. 

Vždy se snažím aby kočka, kterou hlídám, co nejlépe zvládla ustát odloučení od páníčků, myslím dobře dokážu odhadnout náladu zvířete a tak mu nikdy nejdu ,,proti srsti".

 

Something about me: 

 

Cats fascinate me with their uniqueness and diverse personality. They are mostly intelligent and elegant creatures and I never know in advance which cat I will come across in this work. I also like dogs very much, I have spent the last three years part of the summer as a leader in a canis therapy camp for children. 

I study at a high school of booksellers and publishers and plan to study history at university.

I always try to make the cat I'm looking after as well as possible to withstand separation from the owners, I think I can well estimate the mood of the animal, so I never go "against the fur".