Daniela H. photo

Daniela H. 
Hlídací revír: Praha 1, 2, 3, 4, 10, 11, 12
Vlastní zvířata: kocourek Piškot, kočička Padmé, (kočička Miňonka)
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

 

S kočičkou v domácnosti jsem vyrůstala už od čtyř let, teď na podzim mi bude 22 a našemu, dnes již kočičímu seniorovi Piškůtkovi, bude 18 let. Poslední 2 roky bydlím u přítele, kam jsme si před rokem vlastně úplně omylem pořídili další koťátko, naší roční princeznu Padmé Amidalu, která nám domů přináší neskutečné štěstí, i když nám sem tam na truc nechá někde v bytě menší překvapení. A aby toho nebylo málo, tak se objevila ještě třetí kočička Miňonka, která na stará kolena Piškota trochu trápí. Jako kotě byla mazlivá, ale teď si hlavně hlídá své teritorium. Sice se tam bojím přespávat, abych se náhodou neprobudila s drápkem pod krkem, ale aspoň mám díky tomu zkušenosti s agresivním chováním. Kromě kočiček mám samozřejmě i další zájmy, jako pejsky, procházky, squash a čtení. Stále se také věnuji studiu a to na PEF ČZU, kde mě čeká poslední rok do bakaláře.

Asi je ale patrné, že kočičky jsou mojí největší vášní. Péče o ně mě dělá šťastnou a s Padmé také chodíme ven a učím ji povely. Moc se těším na všechny kočičí (nebo i psí) osobnosti, které budu mít tu čest poznat a s láskou o ně pečovat.

 

I grew up with a cat since I was 4, when me and my sister made our parents buy us a tiny blue-eyed kitten. In autumn I’ll be 22 and our senior cat Piškot will be 18. Since then a lot has changed and now I live with my boyfriend for around two years. A year ago we accidentally got a kitten together, our little princess Padmé Amidala. She brought so much happiness in our home, even thought she sometimes leaves a little surprise for us, when she’s mad. And as if it wasn’t enough, my parents also got another kitten Miňonka. Lately she gives Piškot a hard time a lot. She used to be very cuddly, but now she’s mostly staking out her teritorry. I’m afraid to sleep over, so I wouldn’t wake up with a claw on my neck, but at least I got experience with aggressive behaviour. Of course I have other hobbies such as dogs, walks, squash or reading. I study at PEF ČZU and I’m a year away from my bachelor’s degree.

But cats are obviously my biggest passion. I love taking care of them and with our Padmé we also go out with a leash and I try to teach her some commands to. I’m looking forward to get to know your cat’s (or dog’s) unique personality. I will take care of them with all my love.