Adéla H. photo

Adéla H. 
Hlídací revír: Plzeň a okolí
Vlastní zvířata: Kočky Sofi a Gigi
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Ahoj, jmenuji se Adél, miluji kočky a kočky milují mě! :) 
Už od dětství jsem byla vedena k lásce ke zvířatům, kočky mají však v mém srdci speciální místo. Vyrůstala jsem jimi obklopená a v dospělosti je tomu také tak. Doma mám kočku Sofinku a kocoura Gigiho, chodím krmit venkovní kočičky, pravidelně přispívám útulkům a mám certifikát adopce na dálku.
Pracuji jako manažerka, ve volném čase se věnuji hlavně kočkám, ráda jezdím na výlety (ideálně za zvířaty) a baví mě poezie.
O Vaše kočičí miláčky se ráda postarám, rozumím kočičí povaze a ze zkušeností si troufám říci, že si mě oblíbí i plaché a nekontaktní kočky. Mám praxi s hluchými kočičkami a rovněž s podáváním léků, proto věřím, že se nemusíte bát vložit ve mě svojí důvěru. 
Těším se na Vás a na Vaše kočičí společníky! 

Hello, my name is Adél, I love cats and cats love me! :)
I have been taught to love animals since childhood, but cats hold a special place in my heart. I have two cats, Sofi and Gigi, I often feed stray cats, I love to donate to shelters and I own an adoption certificate.
I work as a manager, in my free time, I love going to trips or read some poetry.
I'd love to take care of your cats, I understand ther nature and I believe I can make even the shyest cat to like me. I have many experiences with deaf cats and drug administration.
I believe you can trust me with your beloved cats and I am very much looking forward to hearing from you!