Kateřina M. photo

Kateřina M. 
Hlídací revír: Praha 4,10,11,12
Vlastní zvířata: Králík
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Ahoj jmenuji se kačka :D

Je mi 18 let a mojí náplní mého volného času je travit se zvířaty, už od mala jsem měla v lasce zvířata, jelikož jsem s nimi trávila hodně času.

První moje dětské roky jsem bydlela v africe, a měli jsme dva venkovní pejsky, želvy a kočky. Naštěvovali jsme centra se zachranenymi africkými zvířaty například: slunaty, lvíčata, zebry atd. V ten moment jsem si uvědomila že mám velkou lásku  ke zvířatům ,kvůli tomu jsem se stala v mladém věku vegetariánkou.

Poté co jsem se vrátila do české republiky tak jsem neměla už takové velké možnosti, ale vždy jsem si našla vlastní cestu.

Hlídala jsem příbuzným a kamarádům jakékoliv zvíře. Dokonce jsem zachranila několik zvířat ale pouze jsem si nechala králíka který se jmenuje Arnny bohužel už od mala je slepý. Jeho příběh začína ve zverimexu kde ho kvůli slepotě chtěli dát zpapat hadovy tak jsme neváhala a vzali jsme si ho.

Ale časem jsem si uvědomila že jsem si velice dobře sedla s kočkami a vytvořila si s nimi zvláštní pouto. Jak ja s nimi tak oni se mnou. Bohužel nejsem vlastníkem kočky jelikož bydlím s alergikem ale po čase bych si rada kočičku adoptovala a udělal jí krásný domov. (Můžu o sobě říct že jsem člověk s hodně zkušenostmi když se jedná o zvířata)

 

Abych napsala něco málo ještě o sobě tak studuji obor kadeřníka a ráda se též věnuji maskérství a uměleckých řemesel také do toho spadá oděvnictví.  Mým dalším koníčkem je cestování rada objevuju nová místa a nové věci, byla jsem měsíc pryč z české republiky a mezitím jsem objevila zahraniční kočičí kavarny a samozřejmě i jiné věci ale taky tyhle zažitky mi dávají dalších plno zkušeností.

 

Hello, my name is Kate :D

I am 18 years old and how i like to spend my free time is with animals, since I was a child I loved animals because I spent a lot of time with them.

For the first years of my childhood, I lived in Africa and we had two outdoor dogs, turtles, cats, and we went to centers with rescued African animals, for example: elephant, lion,, zebras, . At that moment I realized that I have a love for animals. Because of that I became a vegetarian at a young age.

After I returned to the Czech Republic, I no longer had such great opportunities, but I always found my own way.

I even rescued several animals, but I only kept a rabbit named Arnny, unfortunately he has been blind since he was a baby and because of that, they wanted to give him to snake in the pet store, so we did not hesitate and took him. But then, over time, I realized that I got along very well with cats and created a special bond with them. Unfortunately, I am not the owner of a cat because I live with an allergy  room mate but after some time I would like to adopt a cat and make her a beautiful home. (I can say about myself that I am a person with a lot of experience when it comes to animals)

 

To write a little more about myself, I am studying hairdressing and I also like to do make-up and arts and crafts, which also includes clothing. My other hobby is traveling, I like to discover new places and new things, I was away from the Czech Republic for a month and in the meantime I discovered cat cafes and of course other things, but these experiences also give me a lot of other experience