Eliška K. photo

Eliška K. 
Hlídací revír: Zličín, Stodůlky, Smíchov, Řepy
Vlastní zvířata: Jedenáctiletá kočka Fidorka, osmiletá suchozemská želva
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Dobrý den,

jmenuji se Eliška, je mi 21 let, a už 11 let mám doma kočičku Fidorku, plemene ragdoll. Kočky miluju a skvěle s nimi vycházím, nejradši bych jich jednou měla doma několik, i proto jsem pro tuhle práci nadšená. Fidorka je velmi plachá, bojí se cizích lidí a trvá delší dobu, než si k někomu získá důvěru, takže i s takovými kočičkami mám zkušenost a mám velké pochopení, když se bojí a nechtějí se třeba hned ukázat. Já sama jsem spolehlivá, pečlivá, a o vašeho mazlíčka se budu starat s tou největší svědomitostí.

Aktuálně studuji třetí ročník politologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, ve volném čase cestuji, čtu knížky, cvičím jógu a samozřejmě trávím čas se svojí kočkou a želvou.

 

Hello,

my name is Eliška, I am 20 years old, and I have a ragdoll cat Fidorka for almost 11 years. I love cats and I get along with them very well, I would love to have several cats at home one day, that's also why I'm so excited for this job. Fidorka is very shy, she is afraid of strangers and it takes a long time to gain her trust with someone, so I also have experience with such cats and I have a lot of understanding when they are afraid and don't want to show themselves right away. I myself am reliable, careful, and I will take care of your pet with the utmost conscientiousness.

I am currently studying the second year of political science at the Faculty of Arts at Charles University, in my free time I travel, read books, practice yoga and, of course, spend time with my cat and turtle.