Tereza S. photo

Tereza S. 
Hlídací revír: Praha 5, 1, 2
Vlastní zvířata: 2 pejsci, kocourek
Mluvi jazyky: Český English По-русски
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ano
photo_pets

Něco o mně

Ahoj,

jmenuji se Tereza a je mi 24 let. Kočičky mám ráda od malička, protože jsem s nimi vyrůstala, kromě kocoura vlastním i 2 pejsky. Kocourka Mikyho jsme našli odloženého u koňských stájí. Hned jsem si ho zamilovala. Ze začátku byl plachý, ale brzy si zvykl. Tím chci říct, že zvířata mám opravdu ráda a vždy jsem pomáhala s mazlíčky i ostatním, známým a kamarádům. Ráda se postarám i o ty vaše mazlíčky. 

Kromě hlídání kočiček a pejsků pracuji jako chůva dětí. Ve svém volném čase nejradši trávím čas se svými mazlíčky, také ráda běhám, cestuji, navštěvuji fitness a chodím za kulturou. 

 

Hello, 

My name is Tereza and I am 24 years old. I have loved cats since I was a little girl, because I grew up with them, besides my cat I also own 2 dogs. We found Micky the cat abandoned by the horse stables. I fell in love with him right away. He was shy at first but soon got used to it.  I really like animals and I have always helped others, friends with their pets. I'm happy to take care of your pets too. 

In addition to looking after cats and dogs, I work as a babysitter. In my spare time I like to spend time with my pets, I also like to run, travel, go to the gym and go to gigs, art museums etc.