Markéta J. photo

Markéta J. 
Hlídací revír: Praha 6, Praha 5
Vlastní zvířata: 3 kočičky
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Jmenuji se Markéta a je mi 21 let. Na VŠ studuji politologii a mezinárodní vztahy. S kočičkami trávím čas již od dětství a troufám si říct, že to jsou mé spřízněné duše. Svou první kočičku Micinku jsem dostala, když mi bylo 6 let a rychle se stala mou nejlepší zvířecí kamarádkou.

V současné době máme v rodině 2 kočky, psa a také kocourka, o kterého se starám. Kočky nadevše miluji a v době dovolených je hlídám i rodinným příslušníkům. Tuto práci beru jako příležitost k tomu, trávit s těmito úžasnými roztomilými tvory ještě více času!

Ve volném čase ráda chodím na koncerty a festivaly, dobrovolničím a cestuji.

Moc se těším, až potkám nové kočičky a kocourky, kterým budu věnovat svou péči a lásku!

 

My name is Markéta and I'm 21 years old, I'm currently studying polital science and international relations. I've been spending time with cats since I was a kid and I can say that the cats are my soulmates. I got my first cat named Micinka when I was 6 and she quickly became my pet best friend. Now we have 2 family cats, dog and I also have a cat which I take care of. I love cats more than anything and I'm also taking care of family cats during my family members' vacations. I take this job as an opportunity of how to spend even more time with these amazing and cute creatures.

I love going to concerts and festivals, volunteering and travelling in my free time.

I can't wait to meet new cats that I will give my care and love to!