Aneta K. photo

Aneta K. 
Hlídací revír: Praha 9 a okolí
Vlastní zvířata: Kartouzská kočka (2 roky)
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

K domácím zvířátkům jsem si budovala vztah již od malička, ve svých 11 letech jsem se začala starat o zakrslého králíčka a nyní se starám o svou dvouroční kartouzskou kočičku Claudii, se kterou si ráda hraji a mazlím se.

Po maturitě jsem se rozhodla pro studium medicíny, nyní studuji druhým rokem obor Všeobecné lékařství na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Ve volném čase ráda sportuji, cvičím, běhám, ale také si ráda čtu nebo trávím čas s kamarády. Kromě toho také věnuji svůj volný čas studiu. 

Mimo tuto brigádu pracuji také jako taneční asistentka v tanečních.

Ke kočičkám mám velmi kladný vztah a budu o ně pečovat jako o vlastní:)

-------------------------

I have developed a relationship with pets since I was a child, I started taking care of a rabbit and now I take care of my two-year-old Carthusian cat Claudia, with whom I like to play and cuddle.

After graduation, I decided to study medicine, now I'm in my second year studying General Medicine at the 3rd Faculty of Medicine of Charles University.

In my free time, I like to do sports, especially fitness and running, but I also like to read and spend time with my friends. Furthermore, I spend my free time studying.

Apart from cat sitting I work also as a dance assistant at dance school. 

I have a very positive attitude towards cats and I will take care of them as if they were my own:)