Olga T. photo

Olga T. 
Hlídací revír: Praha 10 a okolí
Vlastní zvířata: pes Spajky, křeček Balbín
Mluvi jazyky: Český
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Vítám Vás na mém profilu! :-)

Jmenuji se Olga. Jsem milovnice zvířat. Naši malebnou planetu okupuji již 28 rokem. Baví mě život v pohybu a obklopování se zvířaty a když se tyto dvě věci skloubí, vznikne z toho naplňující radostná činnost- pomoc Vám, klientům s hlídáním Vašich domácích mazlíčků v době Vaší nepřítomnosti.

Jsem majitelkou a životní parťačkou mého milovaného 11 letého mopsíka Spajkyho, je to už dědeček a tolik se už společně nevyblbnem. Já bych lítala a on už má rád svůj klid.  Mívala jsem kocourka Filípka, ale ten už je ve zvířecím nebíčku, tak mám nyní o něco více času poznávat nové kočičí osobnosti během hlídání, což mi dělá radost.

Od mala jsem i milovníkem křečků- dobrý kočičí ,,protipól" :-D a domácností mi prošlo množství zvířat (králík, morče, rybičky..). Nyní mám džungaráčka Popiho a syrského křečka Balbína. Poslední dobou jsme se skamarádili se sousedovic kocourkem, vždy když pracuji na zahradě chodí mi pomáhat (vykonávat potřebu na záhonky a rozhrabávat keříky). Škádlí mě, ale i přesto je to kámoš!

Nárazově jsem jezdila do psího útulku na výpomoc, nyní mají pejsků naštěstí méně, což je rozhodně dobrá zpráva, především pro všechny chlupáče, kteří našli svůj vysněný domov. Ve volném čase hlídám zvířata i svým kamarádům.

Mezi mé další zájmy (kromě zvířat a cestování) patří mnoho věcí- turistika, běh, cyklistika, čtení, kultura, psaní básní, práce na zahradě, pobyt v přírodě, spaní po širákem a mnoho dalšího..

Pobyt v přírodě mě dobíjí, stejně jako práce se zvířaty. Práce s dušičkami, které nemluví lidskou řečí a i přesto se na ně člověk prostřednictvím empatie a láskyplného přístupu může dokonale napojit.