Kristina S. photo

Kristina S. 
Hlídací revír: Praha 6,7, okolí
Vlastní zvířata: Evropská kočka Rosie
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Jmenuji se Kristina a jsem milovnicí zvířat již od dětství. Vždy jsme měli kočky a u babičky jsem byla obklopena i skvělým německým ovčákem.

Moji nejstarší domácí kočičce bylo devatenáct let, takže jsme spolu prakticky vyrostly. Během práce v zahraničí jsem se věnovala i venčení psů, zachránila jsem kočičku z ulice a snažila se vždy krmit kočky žijící venku.

Jsem v uměleckém prostředí od dětství, vystudovala jsem DAMU a věnuji se tanci. Učím divadlo a tanec a občas natáčím reklamy, filmy.

Mezi mé záliby patří divadlo, tanec, filmy, cestování, čtení, příroda.

Miluji být s kočkami a snažím se, aby každá byla spokojená.

 

 

My name is Kristina and I am an animal lover since childhood. We always had cats but where my grandparents live, we had also big dogs.

My oldest cat was nineteen, so we practically grew up together. During my work abroad I was a dogwalker, saved a stray cat and I always managed to feed all the cats around the house where I lived.

I am in the art sphere since childhood, I studied Theatre faculty of the Academy of Performing Arts and I dance. I teach drama and dance and sometimes I shoot commercials, movies.

My interests are theatre, dancing, movies, travelling, reading, nature.

I love being around cats and I try to make them happy as I can.