Nikola M. photo

Nikola M. 
Hlídací revír: Praha 4, 10 - Strašnice, Záběhlice, Vršovice
Vlastní zvířata: kocour Sauron, sklípkani, archatina, morče
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Už odmalička jsem vyrůstala obklopena zvířaty všeho druhu a láska k nim mě nikdy neopustila, ať už jde o obvyklé mazlíčky, nebo i ty více exotické. I moje vysněné povolání se od toho odvíjelo, a tak jsem nechtěla být princezna, ani herečka, ale pracovat v zoo. Moc jsem se od toho nevzdálila, vystudovala jsem SŠ veterinářství a studium pokračuji na ČZU, oborem chovatelství. 

Můj volný čas se také často točí kolem zvířat, jezdím rekreačně na koni, pomáhám na veterinární klinice, nebo se starám o svůj chov doma. Kromě zvířat také ráda zajdu do kina, nebo ven s přáteli. 

Svého mazlíčka mi můžete bez obav svěřit, právě proto, že mám s různými zvířaty několik let zkušeností a to i s komplikovanějšími povahami. Díky studiu mám i zkušenosti se zdravotními komplikacemi a s chováním zvířat ve stresu.

Something about me

I have been growing with animals since my childhood and It´s love for life. I always wanted to work with animals in the ZOO and I'm not far from that now. I'm studying the veterinary profession and next study will be with animals as well :)

When I have some spare time, I spent it mostly with animals also. I ride a horse, take care of my animals and help at the veterinary clinic. Beyond that, I like going to the cinema and going out with my friends. 

I will definitely take good care of your pet, because I have a lot of experience with different kind of animals and their temperaments. Also I have practice with sick and stressed animals from veterinary clinics.