Kateřina K. photo

Kateřina K. 
Hlídací revír: Brno město a okolí
Vlastní zvířata: Artur
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets
Úžasná Majda a ostražitá Fazole / Lovely Majda and vigilant Fazole
Fešák Aramis / handsome Aramis
Dva úplně stejní kocourci Spice a Ginger, ale každý s jinou povahou / Two doppelgangers, Spice and Ginger, but they have very different personalities
Kessík by byl nejradši, kdyby ho někdo celý den hladil :) / Kessi would love to be petted all the time!
3 kočičky - Bibi, Oliver a Sam a jejich kamarád králíček / 3 kitties - Bibi, Oliver and Sam and their rabbit friend
Valda ráda pije vodu z kohoutku a sleduje ptáčky :) / Valda loves to drink water from the tap and to watch birds :)

Něco o mně

Narodila jsem se ve vesničce v Jižních Čechách a vždy jsem byla obklopena zvířaty, zvláště kočkami, které již od dětství miluji. Absolutní láskou ke kočkám jsem propadla, když mi sestra svěřila thajského kocoura Sambu, který se stal mou životní láskou. Bohužel jsem ho musela se zlomeným srdcem nechat doma, protože jsem se do Brna odstěhovala do bytu, ale krátce na to jsem si adoptovala kocourka jménem Artur. Kočky jsou pro mě neoddělitelná součást života, a to je také důvod, proč miluji svou práci. Dokonce mám na předloktí jednu kočičku i vytetovanou. :) Studuji Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obory Anglický jazyk a Občanská výchova. Ve volných chvílích ráda vařím a dívám se na filmy či seriály.

 

About me

I was born in a small village in South Bohemia Region and I was always surrounded by animals, especially cats, which I had loved since childhood. I absolutely fell in love with cats when my sister gave me her Thai cat called Samba, who has become the love of my life. Sadly I had to leave him at home because I moved to Brno to a flat, but I adopted a cat named Arthur very soon. Cats are an inseparable part of my life and that is the reason why I love my job so much. I even have a cat tattoo on my forearm. :) I study at the Faculty of Education at Masaryk University, I study English and Civics. In my free time, I like to cook and watch movies or series.