Jasmin J. photo

Jasmin J. 
Hlídací revír: Praha 5, 6, Holešovice
Vlastní zvířata: Králíček Audrey
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Narodila jsem se do zvířecí rodiny. Už od malička jsem se ráda mazlila se svým králíčkem Ouškem. Později jsem za svého nejlepšího kamaráda přijala i kocoura Čerta, pejsky Rockyho a Endyho, kterým jsem hodiny a hodiny vyprávěla své zážitky (za to se jim zpětně omlouvám). Naše zvířecí království se pomalu rozrůstalo a později se k nám přidali další kočička, králíčci, morčata, papoušci, křečči a dokonce i beran a dvě ovce. Nakonec zasáhla příroda a nám zbyly jen prázdné pelíšky a oči pro pláč. Pak můj svět rozzářila malá králičí holčička - Audrey. Přesto mi ale přítomnost dalších zvířatek chybí, hlavně kočiček a pejsků. Proto bych ráda svůj čas, lásku a péči věnovala těm Vašim, o které se budu starat jako svoje - takže nejlépe jak mohu. 

Co se týče mě obecně, studuji magisterský obor Mediální studia na FSV, UK, bydlím v Praze a začínám pracovat na zkrácený úvazek ve firmě Valeo jako asistentka interní komunikace. Jsem vegetariánka, snažím se používat netestovanou kosmetiku a aktivně bojuji za práva zvířat. 

 

Something about me

I was born in an "animal family". Ever since I was little I took pleasure in petting my little bunny Ouško. Later on, a male kitty Čert was accepted into the crew along with both our dogs Rocky and Endy, to whom I was telling my stories for hours and hours (which in retrospective I am sorry for :D). Our animal kingdom was slowly expanding and in some time we were joined by another kitty, bunnies, guinea pigs, parrots, hamsters, and even a ram and two sheep. In the end, nature stepped in and we were left with empty pet beds and tearful eyes. After that, it was a little bunny girl who has brightened my life up - Audrey. Yet I do miss the presence of the other animals, especially of cats' and dogs'. That's why I would like to dedicate my time, love and care to your pets. I would take care of them as if they were my own, which is to the best of my ability. :)

When it comes to me personally, I am currently studying master degree in Media Studies at FSV Charles University. I live in Prague and getting started in a company named Valeo as a part-timer as an intern communication assistant. I am a vegetarian and I try to use cruelty-free cosmetics as much as I can. I am also actively fighting for animal rights.